فیلمی کمیاب از زیارت سردار متوسلیان در حرم حضرت زینب در فضای مجازی منتشر شده است.
تقویم‌ها تاریخ انجام عملیات مرصاد را پنجم مردادماه 1367 ثبت کرده‌اند اما آن چنان که از واقعیت امر برمی آید، ستون نفاق در بعد از ظهر سوم مردادماه 1367 از مرز خسروی عبور می‌کنند و ...
تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر ۳۷ شهید گمنام طی روزهای آینده تا روز عرفه در ۲۱ نقطه از ۹ استان کشور انجام می‌شود.
احساس خانواده های شهدا در هنگام شهادت عزیزانشان در جبهه همواره احساسی واقعی و فرا مکانی بوده و آنها معمولا پیش از اینکه خبر شهادت عزیزانشان را دریافت کنند آن را حس می کنند.
سردار شهید مدافع حرم احمد غلامی از مؤسسان لشکر ۱۰ سیدالشهدا(ع)بود که شهریور ماه سال گذشته به فیض شهادت نائل شد.
با او که همکلام می‌شوی کم می‌آوری! یعنی نمی‌شود از این همه ایستادگی و روحیه مقاوم یک جانباز در شرایط خاص سید حسین آملی بشنوی و بی‌تفاوت از کنارش عبور کنی.
کتاب «بگو ببارد باران» زندگی‌نامه مستند شهید «احمدرضا احدی» عصر دیروز در خبرگزاری دفاع مقدس رونمایی شد.
همسر شهید بلباسی از مدافعان حرم دلنوشته ای زیبا در صفحه اینستاگرام خود در خصوص تفحص پیکر همسرش منتشر کرد.
یک رزمنده دفاع مقدس گفت: مدافعان حرم یک گام جلوتر از رزمندگان دوران دفاع مقدس هستند. با دیدن جانفشانی مدافعان حرم، به یاد رزمندگان دوران جنگ تحمیلی در عملیات رمضان می‌افتم.
روحیه ظلم‌ستیزی و کمک به مظلومان شهید وحید نومی گلزار مثال زدنی بود. دوستان و اطرافیانش همه با این خصوصیت اخلاقی‌اش آشنایی داشتند و می‌گویند در کنار مسائل اعتقادی این روحیه وحید را شهید مدافع حرم کرد.
حاج رضا دستواره پس از شهادت برادرش بیش از سه روز در تهران نماند و به منطقه بازگشت. وقتی به وی گفته می‌شود که «خوب بود لااقل تا شب هفت برادرت می‌ماندی و بعد بر می‌گشتی»، در جواب می‌گوید:...
امیر متوسلیان گفت: زمانی که مادرم در بیمارستان بستری بود، برخی مسئولین با گل و شیرینی آمدند و خبر زنده بودن حاج احمد را دادند؛ آن‌ها با قلب یک مادر بازی کردند.
مرد، زن، کودک خدمه پرواز ؛ 290 سرنشینی بودند که صبح یکشنبه دوازدهم تیرماه 1367 سوار هواپیمای مسافربری بندرعباس- دوبی شدند هدف موشک‌های یک ناو نظامی آمریکایی قرار گرفتند و پرواز شان، به مقصد نرسید.
پدر شهید مشتاقی با اشاره به اینکه شهید مشتاقی شوق رفتن در مسیر خدا را داشت، گفت: حسین عاشق حرفه پاسداری بود.
شهادت پاسدار مهدی یزدی از نیروهای حفاظت فرودگاه که در مانور اخیر فرودگاه مهرآباد مجروح شده بود تایید شد.