فرماندار مهران در گفتگو با آوای مهران خبر داد/
فرماندار مهران از تردد بیش از 60 هزار زائر در 5 روز اول محرم از مرز بین المللی مهران خبر داد.
حادثه؛
فردی با اسلحه شکاری بطرف یکی از اعضای خانواده همسرش تیراندازی کرد و باعث زخمی شدن او شد.
نوشتار حاضر در مقام تبیین تحریف‌شناسی فرهنگ عاشورا با تاکید بر دیدگاه‌های استاد شهید مرتضی مطهری می‌باشد، که اینک تقدیم خوانندگان محترم می‌گردد.
شورای امنیت سازمان ملل روز پنج شنبه برای بررسی وضعیت مسلمانان روهینگیا تشکیل جلسه خواهد داد.
تلاش ترامپ برای ناراضی بودن از وضعیت توزیع قدرت در حوزه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی را می‌توان تلاشی برای شیفت پارادایمی از مشکلات داخلی به‌سمت امنیتی‌سازی فضا تلقی کرد.
یکی از اهداف طرح ادعای همکاری هسته‌ای ایران و کره‌شمالی، تقویت تلاش دولت دونالد ترامپ برای دستیابی به مراکز نظامی ایران است.
صدراعظم آلمان امروز در سخنانی ضمن رد هرگونه خطا در مبارزات انتخاباتی خود در عین حال تأکید کرد که شخصاً مسئولیت چندقطبی‌شدن سیاست در کشور را به‌عهده می‌گیرم.
نماینده دائم میانمار در سازمان در نطق خود در مجمع عمومی مدعی شد که کشورش درحال مبارزه با تروریسم است.
از سال گذشته کارگران شرکت‌های هپکو و آذرآب با مشکلات معیشتی بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند و مشکلات آنها هر روز بیشتر می‌شود.
وزارت خارجه آمریکا در واکنش به برگزاری همه پرسی کردستان عراق تاکید کرد که از برگزاری این همه پرسی به صورت یکجانبه عمیقا ناامید شده است.
دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات جزئیات جلسه اخیر این شورا را تشریح کرد.
آب پیاز و مو؛ در ظاهر میان این دو ارتباطی نیست و حتی به نظر می رسد کمتر کسی حاضر باشد آب پیاز بر موهای خود امتحان کند. با این حال تحقیقات پرده از یک راز عجیب بر داشته اند.
تابستان به پایان می رسد و روزها کوتاه تر می شوند، این به معنای صرف زمان کمتر در نور مستقیم آفتاب و کاهش سنتز ویتامین D از طریق خورشید است.
امام صادق(ع) در حدیثی به اجر اشک بر امام حسین(ع) اشاره می‌کنند.
هر چند فرمول واحدی برای شاد بودن وجود ندارد اما خود مراقبتی منظم می‌تواند خدمت بزرگی به تقویت روحیه و حفظ شادی بکند.