امام جمعه مهران در دیدار با خانواده شهید به مناسبت هفته بسیج :
به مناسبت هفته بسیج امام جمعه مهران ، فرمانده سپاه ناحیه ، بخشدار و تعدادی از کارکنان ادارات این شهرستان با خانواده شهید کوخایی دیدار کردند.
بمناسبت هفته بسیج:
بمناسبت هفته بسیج گلزار شهدا هشت سال دفاع مقدس مهران غبار روبی و عطر افشانی شد.
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام:
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین بر لزوم استفاده از ظرفیت بسیج در رفع مشکلات اقتصادی تاکید کرد.
گزارش
در حال حاضر هیچگونه اعتباری برای سد ورگر که 15 درصد پیشرفت فیزیکی دارد ، منظور نشده است و چشم انتظار تخصیص اعتبار و توجه مسئولان است.
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان مهران گفت: طرح گشت های محله محور بسیج برای تامین امنیت پایدار همزمان با هدف بسیج در شهرستان مهران آغاز و اجرا می شود.
شاید اظهارات جدید و حمایتی وزیر راه و شهرسازی درباره مسکن مهر به نوعی ارسال سیگنال برای منتقدان عملکرد وی در ساخت بیمارستانی است که در زلزله اخیر تخریب شده تا به سلامت از پیچ خطرناک استیضاح عبور کند.
در حالی که حجم نقدینگی کل اقتصاد ایران به مرز هزار و 400 هزار میلیارد تومان رسیده است، پایه پولی یا پول پرقدرتی که تقریباً اختیاردارش بانک مرکزی است حدود 200هزار میلیارد تومان است.
تحقیقات جدید نشان داده چربی های ترانس بدترین تاثیر را روی سلامت قلب دارند و باید محدود شوند. جایگزین کردن چربی با کربوهیدرات های ساده مانند قند نیز نشان داده آنچنان سودمند نیست.
مدیر اجرایی شانزدهمین کنگره مدیکال آنکولوژی و هماتولوژی به جزئیات عملکرد نوعی درمان در ایران پرداخت که باعث تعجب پزشکان اروپایی شده است.
یک رسانه آمریکایی با انتقاد از راهبردهای دولت قبلی و فعلی آمریکا در خصوص سوریه نوشته ایران، روسیه و سوریه در جنگ سوریه پیروز شده‌اند.
گزارش‌ها حاکی از این است که ترکیه احتمالا ناتو را ترک خواهد کرد؛ اما اگر این اتفاق بیفتد، چه کشورهایی ممکن است از این امر پیروی کنند؟
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس جزئیات تخلف دولت در پرداخت یارانه‌های نقدی را تشریح کرد.
دانشمندان و کارشناسان سال ها در تلاش هستند تا خودروهای پرنده ارزان قیمت را وارد بازار کنند.
جنبش های حماس و جهاد اسلامی به بندهایی از بیانیه پایانی نشست گروه های فلسطینی در قاهره اعتراض کردند.