امام جمعه مهران :
امام جمعه مهران گفت: افزایش تعرفه برق از 6 ماه به 9 ماه با توجه به گرمای این شهر که در بسیاری از روزها گرمترین نقطه کشور است از مطالبات به حق این مردم این شهرستان است.
در ادامه بازی‌های هفته نخست لیگ برتر فوتبال، چهار دیدار دیگر برگزار می‌شود تا پرونده این هفته بسته شود.
مدافع عراقی با باشگاه پرسپولیس قرارداد رسمی امضا کرد.
یگان موشکی یمن از شلیک تعدادی موشک به پایگاهی در غرب عربستان خبر داد.
نگاهی به رویکرد آمریکا درباره بحران سوریه به ویژه حمایت و آموزش گروه های به اصطلاح «میانه رو» نشان می دهد همه تحرک های واشنگتن در سوریه و منطقه برای تامین منافع خود است.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از نامه اعتراضی این کمیسیون به رئیس‌جمهور برای لغو مصوبه واردات برنج خبر داد.
آمریکا بر اساس منافع خود با تروریست‌های تندرو تعامل می‌کند به این ترتیب که گاه آنان را آموزش داده و به سلاح تجهیز می‌کند و گاهی حمایت خود را از آنان کاهش می‌دهد.
گروهی از دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا در نامه ای به دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور ، از وی خواسته اند تا دامادش جرد کوشنر را به دلیل تماس هایش با مقامات روس برکنار کند.
مسکو در صورت تصویب نهایی تحریم‌های یکجانبه آمریکا، پاسخ‌های متقارنی را آماده کرده، ولی اقدامات غیرمتقارنی نیز پیش بینی می‌شود که البته اعمال محدودیت‌های اقتصادی به منافع هر دو طرف آسیب خواهد رساند.
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: واشنگتن آماده کمک برای حل بحران کشورهای چهارگانه با قطر است و از میانجی گری امیر کویت حمایت می کند.
در پی بسته شدن مجدد مسجدالاقصی
اتحادیه عرب ضمن باطل دانستن اقدامات رژیم صهیونیستی علیه مسجدالاقصی، خواهان لغو این اقدامات شد.
بانک مرکزی تصمیم دارد تا معاملات ارزی را به صورت تدریجی به سمت انجام از طریق «سامانه معاملات ارزی» سوق دهد تا بلکه این بازار مکاره را به سر و سامانی برساند.
سناتور 'برنی سندرز' چهره برجسته مخالف دولت ترامپ در سنای آمریکا، از تصویب تحریم های ضد ‏ایرانی در کنگره این کشور انتقاد کرد و رویکرد کاخ سفید را به ایران نگران کننده دانست.‏
ویرایش حرفه‌ای تصاویر در گوشی؛
با استفاده از نرم افزار PicsArt-Photo Studio به راحتی تصاویرتان را ویرایش و با افکت‌های این نرم افزار آنها را زیباتر کنید.
این نرم افزار با بیش از 10 میلیون بار دانلود، عنوان محبوب ترین برنامه در زمینه بازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی را بدست آورده است.